رهگیری سفارشات پستی

فروشگاه اینترنتی موبیتل این قابلیت را برای مشتریان خود فراهم کرده که می‌توانند در  24 ساعت شبانه روز به راحتی سفارشات خود را ثبت کنند.

پس از ثبت سفارش، ما بسته بندی را در روز های کاری انجام داده و بسته طی یک الی دو روز کاری به شرکت های مخصوص حمل بار طبق انتخاب خودتان تحویل میدهیم.

ارسال سفارشات شیراز از طریق سامانه اسنپ باکس و یا شرکت های پیکی می‌باشد و سفارشات در همان روز کاری طی ساعات 10 صبح الی 5.30 بعد از ظهر تحویل داده می‌شود .

ارسال سفارشات به اقسام نقاط کشور با شرکت پست و تیپاکس انجام می‌شود و مدت زمان رسیدن سفارش به دست مشتری به عهده شرکت های نام برده می‌باشد.

تمامی بسته های ارسالی موبیتل دارای بیمه می‌باشند و مشتری موظف است قبل از تحویل کالا از مسئول مربوطه بسته را باز کرده و اطمینان حاصل کند که سفارش کمبود یا شکستگی فیزیکی نداشته باشد. دریافت سفارش به منزله تایید سلامت ظاهری و درست بودن تعداد کالا ها است و مشتری نمی‌تواند بعد از تحویل ادعای شکستگی و یا کمبود کالا داشته باشد.

البته این کنترل فقط برای درست بودن تعداد و نوع کالا و سالم بودن آن از لحاظ ظاهری است.

سلامت کارکرد کالا به عهده شرکت گارانتی کننده می‌باشد و برای تحویل نیاز نیست چک شود.

پس از گذشت 24 الی 48 ساعت از سفارش خود میتوانید در واتساپ به شماره 09922076310 پیام دهید تا کد رهگیری پستی بسته خود را از فروشگاه موبیتل دریافت کنید. فروشگاه موبیتل نهایت تلاش خود را میکند تا رضایت کامل را از مشتریان خود دریافت کند و به سریع ترین حالت ممکن کالا را به دست مشتریان خود برساند.

جهت رهگیری آسان بسته خود میتوانید کد رهگیری خود را در کادر زیر وارد کنید